אימוני פארקור

אז מה זה פארקור? שאלה שאנחנו נשאלים כל יום אינספור פעמים. בואו נעשה קצת סדר.

הפארקור הוא ספורט אתגרי אשר מתמקד בהגעה מנקודה אחת לשניה בצורה המהירה והיעילה ביותר שיש, תוך התגברות על מכשולים הקיימים בדרך. בעזרת שליטה מוחלטת בגוף ופיתוח מחשבה מהירה ותנועה זורמת.
אימון פארקור מפתח את היכולת לסמוך על הגוף שלנו ומקנה את היכולות להתמודד עם אתגרים, ריכוז גבוה, כח פיזי, יציבות, זריזות, דיוק ועוד. הפארקור התפתח בצרפת והמושג ״פארקור״ בצרפתית פירושו 'דרך' או 'מסלול'. המיקוד בפארקור הוא ביעילות התנועה ובמהירותה, כל זאת צריך להיעשות בזמן אמת ובזרימה כללית של רצף התנועות.

אז מה הקשר בין פארקור לבין נינג'ה?

כמו בנינג'ה, גם בפארקור יש משמעות רבה לחשיבה ותכנון, קשר מוח-עין, כוח מתפרץ, מהירות, קואורדינציה גמישות ועוד. הרבה ממרכיבי הכושר שנמצאים בפארקור נוכחים גם במתקני נינג'ה ועל כן פארקוריסטים ידועים לטובה ביכולות הנינג'ה שלהם. הפארקור משפר את שיווי המשקל שלנו, את הדיוק, הכוח והאומץ. מתאמני ומתאמנות פארקור לומדים איך לנתר ולקפוץ, לנחות וליפול, לטפס, להתנדנד ולהתאזן תוך כדי מסלול מכשולים. בסופו של דבר פארקור עוזר לנו להגיע לשליטה על הגוף שלנו ובעיקר על הראש שלנו. המנטליות שדורש תחום הפארקור הוא מנטליות של ריכוז ומיקוד וזו תכונה מאוד בולטת במתאמני פארקור מנוסים. הם נכנסים ל'זון' ועושים את קסמי הפארקור שלהם בצורה מרהיבה ומהפנטת. הפארקור הוא ספורט מאוד מרשים ויפה לצפייה, עם זאת, הוא דורש יכולות מורכבות, תרגול ואימון בתדירות גבוהה והכוונה מאנשי מקצוע. פארקור עלול להיות (בדומה להרבה תחומי ספורט) מסוכן ולא בטיחותי למי שעושה אותו בצורה חובבנית ללא ליווי מקצועי של מדריך מנוסה. מתוך האהבה הגדולה לפארקור וההבנה שזה תחום שדורש ליווי והכוונה צמודים, נפתחו שיעורי פארקור במתחם אקדמיית הנינג'ה שלנו. אנחנו רואים את הפארקור כקרוב משפחה של אימוני הנינג'ה ורוצים לתת לו ולמתאמנים שלו בית חם. פארקוריסטים הם אנשים שרואים הזדמנות במה שיתר האנשים רואים מכשול. באימוני פארקור לומדים איך ליפול. איך לנחות נכון. איך לחזור לעמוד על הרגליים. עם תרגול עקבי של אימוני הפארקור מפתחים חוש ושיקול דעת איפה להניח את הרגל, איפה להניח את היד, באיזה עוצמה לקפוץ ואיך לנחות יציב. המיומנות הזו גולשת מהתחום הפיזי לתחום האסטרטגי ויכולת התכנון קדימה,  איך לחשב את הצעדים הבאים שלנו ולפעול מהר בהתאם לתנאי הסביבה.

האקדמיה לנינג'ה הוא מתחם האימונים הגדול והמפואר בישראל ומרכז את כל עולם הנינג'ה במקום אחד. במתחם אימוני הפארקור של האקדמיה  קיימים אימונים שנבנו מתוך הרצון לאפשר לאנשים להגיע להתאמן במקום שיהפוך אותם לגרסה הכי טובה של עצמם דרך כושר גופני ופעילות ספורטיבית. מקום לשחק בו, להשתפר פיזית, לקבל ערכים של מצוינות ולהתאמן בכל גיל ובכל רמת אימון. באקדמיה קיים מגוון רחב של רמות אימונים, כך שגם אם אתם פארקוריסטים מתחילים או שמעולם לא עשיתם פארקור לפני או אפילו משהו שדומה לו, אתם יכולים למצוא את מקומכם במתחם אימוני הפארקור עם התאמה מקצועית ואישית לרמה ממה אתם מתחילים. כל פארקוריסט מצטיין התחיל בלקפוץ ממדרכה אחת לשנייה וגם ליפול בדרך יותר מפעם אחת. במתחם שלנו כל המתקנים תוכננו נבנו ונבדקו על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון תוך הקפדה על חוויות המשתמש, איכות האימון והבטיחות.

אם אתם רוצים להתנסות בתחום חדש ומתאתגר שלא דורש יותר מדי ציוד ולוגיסטיקה, אלא בעיקר רצון, סבלנות והתמדה (ואולי גם קצת אומץ)

עולם הפארקור מחכה לכם. תקפצו לנסות ?

להרשמה השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם