אימוני נינג'ה

לפני שנינג'ה נהייתה תוכנית טלוויזיה מצליחה בכל העולם ואחד מסוגי האימונים הכי פופולריים בשנים האחרונות, נינג'ה הייתה מילה ביפנית שתיארה אמן לחימה בתחום הנינג'צו שהועסק ביפן למטרות לוחמה וריגול. כדי להצליח בתפקידו, הנינג'ה היה צריך להיות בעל יכולות ומיומנויות גבוהות מאוד ברמה הפיזית והאסטרטגית. עם השנים הטייטל הנחשק "נינג'ה" הפך להיות תיאור מחמיא לאנשים בעלי יכולות אתלטיות יוצאות דופן כמו: טיפוס, תלייה, קפיצה, תזוזה מהירה במרחב ויכולות פיזיות רבות ומגוונות. בשנים האחרונות חזר תואר הנינג'ה הנכסף לפרונט הישראלי בעקבות התוכנית "נינג'ה ישראל"  וסערת הנינג'ה עשתה עלייה לארץ כדי לתת מענה לרבים שהחליטו לנעול את נעלי הספורט שלהם ולהגיע להתאמן בניסיון להיות נינג'ות בעצמם.

לשבת על הספה ולצפות בטלווזיה באנשים שעושים דברים מדהימים זה דבר אחד, לקום ולהגיע להתאמן זה דבר אחר. חשוב להבין שאימוני נינג'ה הם אימונים פיזיים לכל דבר ומי שעוסק בתחום הנינג'ה הוא ספורטאי לכל עניין. אנחנו מאמינים שכל מי שיש לו מספיק משמעת ומעט רצון יכול להתפתח בתחום הנינג'ה. אימוני הנינג'ה, מעבר להיותם חוויתיים, מלאי אתגר ואדרנלין, הם דרך נהדרת לשמור על כושר גופני. רשימת היתרונות הבריאותיים והאתלטיים שתחום הנינג'ה מציע היא ארוכה כמעט כמו המידוריאמה, ועוד לא הגענו לחלק המנטאלי. אז מה היתרונות הגדולים של אימוני נינג'ה? עכשיו נפרט אותם לאט לאט (לא להתרגל, בתחום הנינג'ה חשובה גם המהירות):

  1. סיבולת לב ריאה אימוני הנינג'ה מעלים את הדופק ודורשים מאיתנו לפעול תחת אינטנסיביות. 
  2. כוח מתפרץ הקיר לפני הבאזר שהמתמודדים רצים עליו בשיא הכוח? כוח מתפרץ. הקיר, קפיצות בין אלמנטים ועוד מגוון חלקים במהלך מסלול הנינג'ה דורשים כוח מתפרץ. 
  3. גמישות כדי להגיע ממקום למקום ולהצליח להניע את הגוף שלנו בצורה קלילה ואלסטית דרושה לנו יכולת גמישות. לא לכולם קל לפתח אותה, אבל כולם מסוגלים! 
  4. קואורדיציה החיבור בין מוח-שריר, מתן הפקודה המהירה ליד בדיוק לאן להישלח, באיזה גובה ולאיזה מרחק, אלו קסמי הקואורדינציה. אימוני הנינג'ה מפתחים את היכולת לעשות כמה דברים בו זמנית בסנכרון שיביא אותנו למטרה שלנו. 
  5. יכולות קוגנטיביות מסלול הנינג'ה הוא תחום ספורטיבי שמשלב בתוכו גם המון אסטרטגיה וחשיבה. כדי לצלוח מסלול נינג'ה בצורה יעילה ואפקטיבית דרוש תכנון מקדים ותוכנית פעולה. גם אם יש לנו את החוזק והמהירות, אם לא נדע להתשמש בהם בחכמה, אין לנו את אמנות הנינג'ה. 
  6. יכולות מנטליות אנחנו מאמינים ובטוחים שכל תחום ספורטיבי מפתח חוסן נפשי, מסוגלות להתמודדות עם קשיים ויכולות מנטאליות רבות. בתחום אימוני הנינג'ה אנחנו רואים זאת במיוחד. אם לא הצלחנו לבצע תרגיל בצורה טובה- אנחנו ניפול. הנפילה אמנם פיזית, אבל כשהיא קורית שוב ושוב (והיא קורית לכולם שוב ושוב ואפילו עוד שוב) היא יכולה להוביל לתחושת תסכול וייאוש. בדיוק ברגעים האלו אנחנו צריכים לאסוף את עצמינו, לנהוג בספורטיביות ולהבין שדווקא ברגעים האלה אנחנו הכי גדלים ומתחזקים. חוץ מזה, אצלינו במתחם אימוני הנינג'ה יש מזרונים ולא בריכה, אפשר להירגע.

יש עוד הרבה סעיפים שיכולים להצטרף לרשימת היתרונות, ברמה החברתית, הפסיכולוגית, האישית ועוד.

בסוף נינג'ה אמיתי הוא אחד שלא מוכן לוותר כשקשה, שיש לו נחישות, התמדה ומשמעת מברזל.

אם יש לכם את זה, את כל השאר אנחנו כבר נפתח יחד במתחם אימוני הנינג'ה שלנו.

אם אתם זקוקים להוכחה, גיל מרנץ, זוכה העונה השנייה של נינג'ה ישראל והמנטור הראשי של מתחם האימונים שלנו, כאן להגיד לכם בעצמו שעבודה קשה היא הסוד להכל.

ניפגש!

להרשמה השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם