נבחרת המאמנים

בשביל שהאקדמיה תיהיה המתחם הטוב ביותר בישראל הוא גם צריך את צוות המאמנים הטוב ביותר!
בהנהלתו המקצועית של מנצח העונה השנייה של נינג'ה ישראל ואחד המאמנים הבכירים בישראל לאימוני משקל גוף גיל מרנץ

גיל מרנץ

זוכה נינג'ה ישראל 2019
מאמן כושר ויועץ כושר מתמחה בלימוד תנועה, נינג'ה פארקור ואימוני משקל גוף.

האני מאמין שלי
לפני כמה שנים החלטתי שאני עושה שינוי גדול בחיים שלי והופך להיות האדם הטוב ביותר שאני יכול להיות . בדרך למימוש הפטנציאל שלי הבנתי שאני רוצה להוות דוגמא אישית, מאז אני מלמד את הכלים שעזרו לי להגיע למקומות שהגעתי אליהם. דרך פעילות גופנית מטרתי היא להעצים את האדם שלצידי.

בני יפרמוב

מחלוצי ענף הפארקור בישראל מתמודד
מוביל בנינג'ה ישראל ומאמן בעל ניסיון של
שנים באימון מבוגרים וילדים בפארקור.

האני מאמין שלי

אני מאמן פארקור עם יותר מ 10 שנים בתחום.

מהמתאמנים הוותיקים בארץ בתחום הפארקור ומהמאמנים הראשונים שהחלו את דרכם בללמד את האומנות הנפלאה הזו שנקראת פארקור.  בתור מורה וגם בתור תלמיד אני תמיד מגלה דברים חדשים ומתאים את זה לסגנון ולסוג קבוצה שמולי. הדרך להסתכל על הדברים בצורה כמה שיותר אישית מאפשר לי לפתח כל אחד להיות הטוב ביותר שהוא יכול להיות.

אהבה נוספת שלי היא ליווי וייעוץ בהתמודדות עם פחדים בשילוב עם הפארקור.

אהרון צרפתי

מתאמן בפארקור מ2007 מדריך פארקור מוסמך, מדריך כושר גופני מוסמך, מייסד פארקור ישראל ע׳׳ר מייסד קורס מדריכי פארקור ישראל.

האני מאמין שלי 

תאונה בגיל קטן הפכה אותי לילד מופנם שלא יוצא הרבה מהבית וממש לא אוהב ספורט. את רוב הילדות שלי ביליתי על משחקי מחשב. נחשפתי לפארקור דרך סרטון באינטרנט, משהו בתנועה היה נראה לי לא מציאותי. הייתי חייב לנסות את זה.

פארקור מאפשר לי לבטא את עצמי בצורה ששום דבר אחר לא הצליח. הוא גרם לי לאהוב ספורט, את החיים, לצאת החוצה, להנות, לשאוף ולחלום. פארקור הראה לי את היופי והכיף באתגר. הוא גרם לי להבין שאני מסוגל לעשות הכל אם אני מגיע בגישה הנכונה. את השינוי החיובי שפארקור עשה בחיים שלי אני רוצה להעביר למתאמנים שלי. האימון שלי מתמקד בלמקסם את הפוטנציאל הפיזי והמנטלי בצורה מהנה ומאתגרת.

דקל אוזמו

מאמן משקל גוף ונינג׳ה מתאמן בעיקר בטיפוס פארקור ונינג׳ה מתמחה באימון משקל גוף (קליסטינקס).

האני מאמין שלי

אני אדם חרוץ, אוהב את העבודה שהוא עוסק בה, מחוייב, איכפתי, לא מפחד לתת שירות מעולה ולא נבהל מלהיות אסרטיבי כשצריך.

תמיד מנסה למקסם את היכולות שלי ולהישאר רעב לשלב הבא.

 

תום רוזנברג

אלוף הארץ בקליסנטיקס לשנת 2018 ואחד ממובילי ענף הקליסטניקס בישראל בעל שנים של מחקר, ניסיון בתחרויות בארץ, בחו״ל, בעל ידע וכלים מקצועיים ומנטליים להוביל את המתאמן לטוב ביותר שהוא יכול להיות.

האני מאמין שלי

התחלתי להתאמן מתוך תשוקה, היופי בספורט הזה – האפשרות לעשות כל כך הרבה דברים רק עם הגוף שלי, ללא שום עזר חיצוני! עד היום זה מדהים אותי כל פעם מחדש. אחרי שנים של מחקר, אני אדם השואף להתפתחות תמידית בכל רבדיו. הסקרנות תמיד הובילה אותי. כיום אני נמצא במקום בו אני רוצה להנחיל את הידע שלי לאחרים, לקחת מתאמנים יד ביד ולהיכנס איתם למסע אישי ומדהים של התפתחות דרך קליסטניקס. באימונים אני מלמד איך דרך מנטליות בריאה וראיית עולם חיובית אפשר להשיג כל מטרה בחיים.

 

 

גלב לויפטין

מדריך כושר מוסמך, בוגר קורס "אקטיב קידס" באימון ילדים וקואורדינציה, מתמודד מוביל בנינג'ה ישראל ומאמן נינג׳ה בעל ניסיון של שנים.

האני מאמין שלי

מאז שאני זוכר את עצמי אני מתעסק בספורט.

אני אוהב לגוון, לאתגר, לתכנן, להצליח להיכשל וכך להמציא את עצמי מחדש, וזאת הגישה שאיתה אני גם מאמן.

בנינג'ה צריך לדעת לתכנן הכל עד הפרט הכי קטן ובו זמנית להיות בעל תושייה ולהתאים את עצמך לסיטואציה. הכלים האלו הם הדרך למטרה ולהצלחה.

אלי רוט

מדריך קיר טיפוס

האני מאמין שלי

כבר מגיל מאוד צעיר הייתי ילד "פעיל", הזיקה שלי
לספורט ולפעילות גופנית היתה אהבה ממבט ראשון. האג'נדה המרכזית שהובילה אותי למקום שאני נמצא בו כיום בעולם הספורט היא "נפש בריאה בגוף בריא" ,ההחלטות התובנות והשאיפות היומיומיות שלי נובעות מהספורט שאני עושה , העוצמות שהנפש מקבלת מהפעילות הגופנית הם אינסופיות. זה מתחיל מהאנשים שפוגשים וזה ממשיך לכח המנטלי והפיזי שאתה מבין שחבוי בך ונגמר בפשוט כל היום לחשוב איך לכבוש את היעד הבא בחיים הספורטיביים ובמקביל גם בחיי היומיום.

יערה ורדי

מאמנת בנינגה קליסטניקס טיפוס אימוני כוח ואימוני גמישות.

המוטו שלי:

אני התחלתי להתאמן בגיל עשרים ושש . חשוב לי להראות לאנשים שאם הם רוצים להשיג משהו בתחום של הספורט ובכל תחום אחר בחיים הם יכולים להשיג אותו בכל מצב ובכל גיל. הכי חשוב שיהיה להם את הרצון ואת החלום והמטרה מול העיניים שיהיו מוכנים לעבוד קשה להתמיד ושיאמינו בעצמם. אם על כל אלו הם סימנו וי הם כבר בדרך להגשים כל חלום ואף להגיע מעבר לו. התפקיד שלי לעזור להם לסמן וי על כל אלו.
עולם הספורט, הנינג'ה והקליסטניקס בפרט שינו לי את החיים ואפשרו לי להפוך לגרסא הכי טובה של עצמי ולהגשים חלומות. כך היום אני מאמנת את המתאמנים שלי ועוזרת להם להגשים חלומות ולהפוך לגירסא הכי טובה של עצמם פיזית ומנטאלית.